W rozmowie z Nowakiem opowiada o swoim życiu i związku z Kościołem. Obirek mówi o dorastaniu na PRL-owskiej prowincji we wczesnych latach…
„Ja swojej decyzji nigdy nie żałowałem, podobnie jak potem nie żałowałem odejścia” – mówi Obirek, odnosząc się do wstąpienia do zakonu jezuitów i opuszczenia go po 29 latach posługi.
W rozmowie z Nowakiem opowiada o swoim życiu i związku z Kościołem. Obirek mówi o dorastaniu na PRL-owskiej prowincji we wczesnych latach…
Zapisz się i otrzymaj dostęp do nowych tekstów przed premierą, zniżki, prezenty i polecenia kulturalne specjalnie dla Ciebie.
Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail informacje o promocjach, produktach, usługach oferowanych przez wydawnictwo SIW ZNAK sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Mam świadomość, że zgoda jest dobrowolna i mogę ją w każdej chwili wycofać.
Administratorem danych osobowych jest SIW ZNAK sp. z o.o., dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Ci prawach, można znaleźć w Polityce Prywatności.
Używamy plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Możesz zaakceptować wszystkie lub dostosować ustawienia. Więcej w naszej polityce prywatności.
Szanujemy Twoją prywatność. Poniżej możesz zdecydować, które kategorie plików cookie chcesz zaakceptować. Niezbędne cookie są zawsze aktywne — bez nich strona nie działa prawidłowo.