Listopad sprzyja wspomnieniom. Gdy za oknem królują mgły i gołe gałęzie, wracam myślami do lata. W te wakacje pierwszy raz od wielu lat udało mi się naładować baterie, wyspać się, wyspacerować za wszystkie czasy, pokąpać w jeziorze tyle, ile było mi potrzeba. Były ogniska z pieczeniem kiełbasek, nocne obserwacje nieba z bliskimi mi ludźmi, dzikie zwierzęta za oknem, ogród, pierwsze plony i nauka…
Blogerka od 2006 r., tworzy whiteplate.com. Autorka książek kulinarnych, miłośniczka Azji i domowego wypieku chleba. Warszawianka mieszkająca od niedawna w Poznaniu. Mama trzech córek