Twórca animacji artystycznej, performer, profesor w łódzkiej filmówce. Retrospektywy jego twórczości odbywały się w Museum of Modern Art w Nowym Jorku, a także w kilkudziesięciu innych muzeach na świecie. Za tworzony przez 14 lat film Zabij to i wyjedź z tego miasta otrzymał Złote Lwy na Festiwalu w Gdyni (2020)
Używamy plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Możesz zaakceptować wszystkie lub dostosować ustawienia. Więcej w naszej polityce prywatności.
Szanujemy Twoją prywatność. Poniżej możesz zdecydować, które kategorie plików cookie chcesz zaakceptować. Niezbędne cookie są zawsze aktywne — bez nich strona nie działa prawidłowo.