Historia była prosta, w pewnym momencie dzieliła się na dwie, by potem zejść się na powrót w dyskretnym happy endzie. Wracałam z dwutygodniowego roboczego pobytu w drugich co do wysokości a pierwszych co do urody polskich górach, gdzie w nieturystycznej miejscowości zamieszkałej przez zżytą społeczność przyjaciel – jak już nie raz wcześniej – udostępnił mi na potrzeby nadgonienia zaległości twórczych ze swej…
Poetka, prozaiczka. Dwukrotnie otrzymała Nagrodę Literacką Gdynia – za tom Dwa fiaty (2009) oraz książkę prozatorską Obsoletki (2010). Ostatnio opublikowała Pij ze mną kompot (2021)