
- Wkurzam się razem z wami, ks. Grzegorz Strzelczyk w rozmowie z redakcją „Znaku” (wrzesień 2019 r.)
„Jestem za tym, żeby głośno wyrażać niezadowolenie. Jeśli jakiś biskup ośmieli się powiedzieć coś krytycznego o Radiu Maryja, to będzie miał od razu tonę listów z pretensjami i urywające się telefony. A w innych przypadkach takich protestów nie ma”.

2. Sprzężenie zwrotne, Bogdan i Natalia de Barbaro w…